O NAS

KONTAKT:

JAWORSKA TRADING SP. Z O. O.

SHOWROOM UL. DOMANIEWSKA 50B, WARSZAWA

E-MAIL: POCZTA@JAWORSKA-TRADING.COM.PL

TEL.: +48 (22) 822 69 59

TEL.: +48 605 211 855

Firma Jaworska Trading Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1997 roku i jest wyłącznym importerem niemieckiego holdingu zajmującego się produkcją ergonomicznych krzeseł i foteli biurowych Dauphin HumanDesign® Group do której należą marki: Dauphin, Züco, Trend!Office, Bosse.

Jaworska Trading Sp. z o.o. jest również Generalnym Importerem czeskiej firmy RIM producenta ekonomicznych siedzisk biurowych.
Proponuje nowoczesne aranżacje rozwiązań meblowych oraz wyposażenia wnętrz biurowych, służy wszelką pomocą w zakresie obsługi kontraktów jak i doradztwa, obsługi montażowej oraz serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Firma JT specjalizuje się w optymalnych rozwiązaniach w zakresie doboru i zakupu krzeseł biurowych. Jako jedyni w Polsce jesteśmy w posiadaniu stacji badawczej Ergo-Mouse, dzięki której jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie fotela dla danego użytkownika. Stacja Ergo Mouse jest marketingowym odpowiednikiem części programu pomiaru krzywizny kręgosłupa stosowanego przez Szwajcarski Instytut Ortopedii.

Organizujemy szkolenia i prezentacje, zarówno w zakresie produktu jak i ergonomii oraz przepisów unijnych, dotyczących prawidłowego miejsca pracy, ze szczególnym uwzględnieniem roli krzeseł w nowoczesnych biurach.