HOME OFFICE

Od połowy 2020 roku proponujemy wybrane modele najbardziej ergonomicznych foteli do pracy z domu. Fotele dostarczamy na terenie całej Polski. Wybierz model dla siebie i skontaktuj się z nami aby otrzymać wycenę oraz warunki realizacji dla Twojego miejsca zamieszkania.

Muuna

Dzięki nowoczesnej stylistyce i dyskretnym mechanizmom regulacji idealnie wpisze się w domowe wnętrza. 

Flexi 

Szeroki wachlarz funkcji pozwala na maksymalne dostosowanie do wymagań każdego użytkownika. Nagroda „Mebel Roku” w 2014 za wyjątkowo udany produkt.

Victory

Eleganckie zaokrąglenia i smukłe linie sprawiają, że to wygodne i funkcjonalne krzesło doskonale pasuje do przestrzeni domowych.

Zet

Krzesło Zet zapewnia wysoki komfort siedzenia przy zachowaniu najlepszego stosunku ceny do jakości.

Sync 2

Fotel idealne dopasowuje się do użytkownika dzięki zsynchronizowanym ruchom i regulacji na wielu poziomach, a przy tym wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. 

FOTELE PREMIUM

Flexi z zagłówkiem

Szeroki wachlarz funkcji pozwala na maksymalne dostosowanie do wymagań każdego użytkownika. Nagroda „Mebel Roku” w 2014 za wyjątkowo udany produkt.

Stilo z zagłówkiem

Stilo to certyfikowany fotel z wieloma funkcjami w standardzie. jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują stylowego fotela na wiele lat.

Lordo z zagłówkiem

Lordo to innowacyjny fotel gabinetowy. Dzięki specjalnie opracowanemu oparciu z siatki poprzecznej oraz automatycznie dopasowującemu się podparciu odcinka lędźwiowego kręgosłupa, Lordo łączy w sobie ergonomię fotela biurowego z komfortem gabinetowych foteli z najwyższej półki.